На захисті здоров’я улюбленця

На захисті здоров’я улюбленця
Весняні турботи
Вони не оминають ані людей, ані тварин. Зимою організм витрачає набагато більше енергії на зігрівання, і з настанням теплих днів багато хто скаржиться на слабкість, втому, погане самопочуття. Але тварини сказати про це не можуть. Тому уважно придивіться до улюбленця – чи він такий же жвавий, чи блискучу має шерсть. Особливу увагу радимо приділити тваринкам так званої групи ризику – хворим, літнім, ослабленим після операцій, цуценятам і підліткам. 
Але навіть якщо тваринка і не належить до неї, все одно не зайвим буде надати їй додаткової сили. Отже, дбайливий власник шукатиме засоби – чим «підгодувати» вихованця. Пропонуємо ознайомитися з мінерально-вітамінними комплексами для домашніх тварин  «Цеосорб» і підібрати той, що потрібний саме вашому улюбленцю. А щоб визначитися було легше, ми надаємо короткі характеристики кожного комплексу. Але спершу познайомимося з виробником. 

Візитна картка виробника
Компанію «ЕКО Інстинкт» створено в 2015 році, і її спеціалізація –  виробництво товарів для домашніх тварин. Протягом недовгого часу, що минув, команді вдалося розробити низку технічних умов і отримати дозвільну документацію для виробництва всього асортименту продукції під власними торговими марками – їх, до речі, в портфелі компанії три.
Сировинна база, на основі якої виробляється продукція, виключно мінерального характеру, її поставляють з екологічно чистих регіонів України.
Але головна фішка в тому, що в пріоритеті компанії – надати можливість споживачеві придбати якісний продукт за доступною ціною. Зверніть увагу на останні два слова, бо це має неабияке значення у нинішні нелегкі часи.

Асортимент – 
на всі випадки
Що ж пропонує компанія «ЕКО Інстинкт» нам, власникам собак та котів? Це мінерально-вітамінні комплекси на будь-яку потребу – як загальної, так і цілеспрямованої дії. Однак не слід суворо дотримуватися нашої класифікації, для якого віку який саме комплекс – вона є умовною. Для досягнення найкращого результату, рекомендуємо проконсультуватися з ветеринаром.

Для всіх тварин
ЦЕОСОРБ
Усім тваринам, незалежно від виду харчування, буде не зайвим  очищення кишково-шлункового тракту та печінки. А печінка, як відомо, відповідає за стійкість організму до алергії. Тому комплекс для попередження та усунення алергічних реакцій стане в пригоді всім чотирилапим.
«Цеосорб» є мінеральним комплексом з високими селективними іонообмінними та каталітичними функціями, який завдяки своїм фізико-хімічним властивостям позитивно впливає на травну систему та регуляцію обміну речовин.
Фізико-хімічна структура мінералу нагадує губку, в порах якої зосереджена безліч необхідних організму мікроелементів, таких як калій, натрій, кальцій, магній, фосфор тощо. Вбираючи в себе важкі метали, він віддає організму ці мікроелементи. Сумарний вплив «Цеосорб» сприяє підвищенню захисних сил імунної системи, нормалізації мінерального обміну, поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту. Комплекс усуває прояви алергічних реакцій; очищує організм від токсинів; адсорбує шлаки з кишківника; покращує засвоєння корму; відновлює функції печінки; підвищує опір організму до хвороб.

ЦЕОСОРБ Магне Плюс
Цей комплекс забезпечує нормальне функціонування м’язової та нервової тканин, зокрема серця і судин, та нормалізацію вмісту білка в крові. Він містить складові, які насичені високо засвоюваним магнієм, кремнієм, алюмінієм, кальцієм, калієм, натрієм та іншими мікроелементами. Отже, препарат попереджає мікроелементоз; нормалізує вміст білка, загального кальцію і неорганічного фосфору у крові; покращує синтез енергії для всіх біохімічних процесів організму; забезпечує нормальне функціонування м’язової і нервової тканин; забезпечує нормальну роботу серця, нервової системи, нирок, функції жовчних шляхів; сприяє розширенню судин, пониженню зсідання крові. 

ЦЕОСОРБ Мультивітамін плюс
Цеосорб Мультивітамін Плюс – це біологічно цінний комплекс з більш ніж 11 вітамінів для підтримки в організмі тварини оптимального поєднання мінеральних речовин, мікроелементів і вітамінів, особливо в міжсезоння. Нині тривають випробування новинки і незабаром його можна буде придбати.

Для немовлят
ЦЕОСОРБ ПРЕстартер плюс 
Повністю натуральний мінеральний комплекс, який є чудовим засобом для новонароджених домашніх тварин в період, коли малюки починають харчуватися самостійно, тобто  при зміні виду годування від підсосного до звичайного. 
Він підвищує імунітет новонародженого і в подальшому постійно стимулює його; захищає слизові оболонки від стороннього проникнення і розмноження патогенних мікробів;  регулює процес всмоктування поживних речовин;  інактивує токсини, що потрапляють іззовні або утворюються в кишківнику, сорбує і виводить їх;  сприяє синтезу важливих вітамінів, амінокислот і медіаторів організму. 
Як результат, поліпшуються поживні властивості корму; чиниться позитивний вплив на процеси травлення в організмі новонародженого; підвищується ефективність засвоєння корисних речовин; поліпшується фізіологічний стан новонароджених тварин.

Для молодих тварин
ЦЕОСОРБ Біотин Плюс
Діюча речовина – вітамін H/B7 (біотин). Комплекс сприяє повноцінному росту та розвитку рогових тканин, зміцненню структури сполучних тканин, поліпшенню пігментації та росту шерсті.
Він регулює рівень глюкози в крові та рівень гемоглобіну; прискорює ріст рогових тканин та шерсті; сприяє повноцінному росту та розвитку організму; зміцнює структуру всіх сполучних тканин; прискорює загоєння та сприяє регенерації сухожильних волокон у правильному положенні; відновлює міцність сухожильно-зв’язкового апарату; сприяє поліпшенню пігментації шерсті та її росту.
Для літніх та тварин з підвищеним навантаженням
ЦЕОСОРБ Хондро Плюс
Діюча речовина: хондроїтин, гіалуронова кислота, глюкозамін, метилсульфонілметан.
Комплекс підтримує та відновлює функції опорно-рухового апарату, сприяє росту та регенерації сполучної тканини, регулює вміст суглобової рідини, підвищує еластичність сухожилків та зв’язок. 
Окрім того, він має антиревматичну властивість; використовується при остеоартриті; стимулює синтез гіалуронової кислоти; сприяє активній регенерації хряща, сухожилків, зв’язок, зберігає воду в хрящах; пригнічує акти-
вність ферментів, які руйнують сполучну тканину; поліпшує амортизацію і поглинання ударів; сприяє загоєнню ран, знімає запалення при ушкодженнях опорно-рухового апарату; бере участь у формуванні сполучних тканин, біосинтезі колагену, який забезпечує еластичність шкіри та м’язів; знижує поріг чутливості організму до алергенів; сприяє відновленню після фізичних навантажень, особливо в період змагань. 

Де придбати
Продукцію можна замовити через інтернет, працює власний сайт, на порталі інтернет-супермаркету «Розетка» та у відділі зоотоварів мережі «Епіцентр К».
Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном
Компанія «ЕКО Інстинкт» запрошує всіх зацікавлених до співпраці!


Комментарии

Чтобы оставить комментарий, необходимо авторизироваться или зарегистрироваться!
© «Зоодруг» 2010-2019. Все права защищены.