Собаки славетної сім’ї

Собаки славетної сім’ї
Ірино Іванівно, Іріша, познайомте нас з вашими песиками. Як їх звуть і як вони у вас з’явилися?
Іріша: Зовсім несподівано у мене з’явилася маленька та мила дівчинка породи чихуахуа, яку звуть Лілу. Підібрала я її у Нью-Йорку багато років тому, коли ще там жила. Назвала її Лілу на честь героїні фільму «5 елемент», який дуже люблю. Ми з нею нерозлучні. Вона всюди літає разом зі мною. З нею обожнюють гратися моя донька Жаклін та мій чоловік Олексій.  
Ірина Іванівна: Мою чудову собачку звуть Бріджита. Її мені подарувала подруга багато років тому. Коли я її побачила, то одразу закохалася у цей чарівний клубочок. Ми з нею облетіли половину земної кулі. Вона завжди підтримує мене, дуже слухняна та мила.

Як вам ці породи?
Іріша: Можна сказати, що не я її обирала, а вона мене. Чесно кажучи, я ніколи не думала, що ця порода собак може бути такою інтелігентною, спокійною. А ще Лілу справжня собака-провидець, її у нашому гімнастичному залі називають Вітамінкою. Вона передбачає хвороби, лягає на хворі місця, зігріває та лікує. Коротше кажучи, ця собака унікальна.
Ірина Іванівна: Моя Бріджит – йоркширський тер’єр. Вона вже невід’ємна моя часточка. Я вже казала, що не обирала породу, оскільки песика мені подарували. Але вона мене цілком влаштовує, тому що чемна і дуже ласкава.

Ми знаємо, що у вас це не перші тварини. Хто був до них?
Іріша: Першу собаку моєму татові Олегу Блохіну подарував дитячий будинок. Це було під час прощального матчу мого тата у 1989 році в палаці «Україна». Так у нас з’явився маленький пухнастий білий пудель. Його звали Ральф. Потім у нас було ще два пуделі. Далі був йоркширський тер’єр. Взагалі, ми собачники по життю.
Ми чули, що одна з ваших собак є справжнім талісманом нашої збірної з художньої гімнастики. Це правда?
Іріша: Не тільки моя собака Лілу, але й мамина Бріджита є талісманами нашої збірної. Можна сказати, що ці собаки разом зі збірною облетіли весь світ, крім Англії та Японії. Лілу та Бріджита навіть брали участь в підготовці наших спортсменок до Олімпійських ігор.

Часто берете собак на тренування?
Ірина Іванівна: Дуже часто. Собаки майже кожен день з нами на тренуваннях. Можна сказати, що там вони себе відчувають справжніми господинями залу.

Як вони поводяться вдома? Розкажіть про їхні особливості.
Ірина Іванівна: Найулюбленіші місця наших собачок – це кухня, а потім вже улюблений диван. Вони дуже дружні й постійно разом, навіть люблять грітися разом під ковдрою. Крім того, що не проти поспати, ще й обожнюють ласощі. Ми намагаємося їм готувати різноманітну корисну їжу, та іноді даємо і сухий корм. Тримаємо їх на збалансованій дієті – це дуже важливо для настрою та здоров’я тварини.

Що у вашому житті змінилося з появою у домі собак?
Іріша: Як тільки вони з’явилися в нашому домі, більше ні на хвилинку не залишають нас. Вони постійно з нами, бо ми без них просто не можемо жодного дня провести. Ну а Бріджит виконує дуже важливу роль – з мамою на всіх змаганнях виводить наших гімнасток на килим.

Ви досить досвідчені собаководи, тому може поділитеся з нашими читачами якими-небудь порадами?
Іріша: Правильний догляд – це запорука здоров’я вашої собаки. Але важливе й дружнє спілкування. Лілу не всіх підпускає до себе, але коли вона трохи краще познайомиться з людиною і відчує гарне ставлення до себе, тоді стає справжнім другом. У цієї собаки стільки любові! Коли у мене народилася донька, Лілу весь час була поруч. У мене собака дійсно дуже турботлива, і я це дуже ціную. Собакам дуже важлива увага до них, тоді вони віддають ще більше своєї любові нам.

За що ви любите породи маленьких собак? Яким породам ще симпатизуєте?
Іріша: Насправді, я дуже люблю великих собак. Та мрію, що коли буду менше літати по світу, завести ще й велику собаку. Наприклад, мені дуже подобаються лабрадори, далматинці, вівчарки, вони шалено красиві. А, взагалі, у кожній породі собак є своя краса.
Як ви вважаєте, нашу країну можна назвати дружньою до тварин? 
Іріша: Мені здається, що так. В усякому разі, так можна сказати про людей, які заводять тварин у себе вдома. Але в Україні, насправді, не так багато собак, як ми це бачимо в інших країнах. Мені здається, що у нас турботливі люди, які люблять тварин.

Наші читачі, безперечно, дуже люблять тварин. Порадьте що-небудь тим, хто ще вагається, чи заводити вдома собаку.
Ірина Іванівна: Заводьте обов’язково! Якщо у вас маленька дитина, то бажано заводити собаку, щоб вони росли і розвивалися разом. Собаки дуже віддані, вони завжди дивляться вам прямо в очі, завжди поруч з вами. І це найцінніше!


В кожній породі собак є своя краса

Собаки дуже віддані, вони завжди дивляться прямо в очі, завжди поруч з вами. І це найцінніше!

Собакам дуже важлива увага до них, тоді вони віддають ще більше своєї любові нам


Комментарии

Чтобы оставить комментарий, необходимо авторизироваться или зарегистрироваться!
© «Зоодруг» 2010-2018. Все права защищены.