Король кіт

Король кіт
Олю, познайомите нас з Вашим котиком? Яка у нього порода, як його звуть?
Знайомтеся, це мій Сімба, він британець, точніше – скоттіш страйт.

Як він у Вас з’явився?
Сімба став першою відповіддю на мої материнські інстинкти. Я, як артистка, довго наважувалася на дитину. Мені здавалося, що для цього потрібні спеціальні умови, спеціальний час і що це можна і треба спланувати, як, наприклад, купівлю босоніжок. Я дуже сильно хотіла кошеня, і тоді мій бойфренд, а тепер чоловік, помітив, що я гуглю котів-британців. В один з днів він зателефонував і сказав мені: «Ти вдома? Тоді спускайся, знизу на тебе чекає подарунок». Так у мене і з’явився Сімба. До появи Нестора (від ред. – син Ольги) я казала, що це найкраще, що мені подарував чоловік. Зараз я, звичайно, кажу інакше (посміхається).

У нього не простий характер, як ми вже знаємо. Що він любить, а що ні?
Любить мої сукні, зазвичай ті, що блищать. Особливо любить висіти на них.  
Якщо серйозно, він обожнює сидіти з нами, коли вся родина разом. Якщо ми всі разом дивимося телевізор, або граємо з Нестором, чи читаємо книжки – Сімба обов’язково приходить та лягає поруч з нами. Ще він любить, коли йому не заважають робити те, що він хоче, так само як і я. А не любить він людей (сміється). Сімба не той кіт, який приходить на руки до людини, яка вперше переступила поріг дому. Він довго приглядається, звикає до нових гостей.

Яке місце кіт займає у вашій родині?
Сімба – повноцінний член родини, цим все сказано. 

Кажуть, що коти – страшні егоїсти, але якщо спитати людей конкретно, то завжди вони можуть назвати, що саме їх «егоїст» їм дає. Що дає вам ваш кіт?
Наш кіт дає нам відчуття затишку і дому. Домашня тварина – це завжди відчуття сім’ї, тепла і радості. І це реальний показник того, як ти вмієш про когось турбуватися. Це живе створіння, це той, кого треба плекати, за чиїм здоров’ям потрібно спостерігати.

Чим Ви його годуєте? Є у нього якісь примхи у їжі?
Він їсть сухий корм. Оскільки він у нас домашній кіт, на вулицю ми його не випускаємо, тому наш ветеринар радив його годувати сухим кормом. Я пробувала давати коту м’ясо, він до нього ставиться спокійно. Може з’їсти телятину, а рибу та все, що з нею пов’язано, взагалі не любить. До появи Сімби я думала, що котики, як у казочці, люблять пити молоко. Наш котик п’є лише чисту воду. Причому, якщо у воді хоч одна пилинка, він буде верещати, ходити навколо тарілки, але не буде її пити. Слідкує за тим, щоб вода була чиста, свіжа і обов’язково фільтрована. Якщо налити йому воду просто з крану, він навіть не підійде до мисочки. Він може не пити цілу ніч, буде ходити, кричати, поки я не встану, щоб налити йому води з фільтра.

У нього чудова шерсть. Чи доводилось Вам звертатися до грумерів? Як слідкуєте за його красою вдома?
В нас є чесалка, але з появою дитини у мене немає багато вільного часу для Сімби. Тому я вожу його до салону краси. Його там вичісують, а потім мені доводиться купувати заспокійливе людині, яка це робила (сміється). Коли я прихожу, хлопчик-грумер зазвичай мокрий і каже мені: «ЗАБЕРІТЬ СВОЮ ТВАРИНКУ!». А коли я дзвоню і кажу, що Сімба планує приїхати, в мене просять певний час, щоб майстер міг налаштуватися. 

Є такі люди, яким він довіряє і дається у руки?
Він довіряє тільки «домашнім». Любить мого чоловіка, і я не можу зрозуміти чому: годую та наливаю воду коту я, розчісую та вожу до салонів я, а на руки проситься до чоловіка. Причому тільки до нього Сімба проситься сам, іншим членам родини доводиться особисто з ним домовлятися.

А як він поводить себе з Вашим сином?
Коли ми тільки принесли Нестора з роддому, Сімба десь два тижні дивився на нього і не розумів, що це таке маленьке з’явилося в домі і чому всю увагу тепер приділено йому. Він дивно дивився на Нестора, і я навіть боялася залишати їх один на один в кімнаті, завжди була поруч або виносила Сімбу. А потім, у якийсь момент, кіт прийшов, ліг коло голови Нестора і почав муркотати. Я зрозуміла, що все добре, «в стаю прийнятий». 
Зараз вони дружать. Я, звичайно, нагадую Нестору, що не треба в Сімби виривати хвіст та намагатися йому запхати щось в очі або вуха, тому що йому це не подобається. Кіт часом сичить, але терпить. Я слідкую за тим, щоб кіт залишився з хвостом, а дитина цілою. 

Сімба у Вас музикальний? Як ставиться до Ваших репетицій?
Йому все одно (сміється). Поки не було Нестора, я влаштовувала репетиції вдома. Починала співати і думала, що Сімба зараз ляже і буде слухати. Але як тільки він чув, що гучно грає музика – ішов до іншої кімнати, десь заривався в кутку і сидів там. Якщо була якась тиха пісня, він міг прийти, лягти і послухати, але це було лише декілька разів. Зізнаюся, в той момент я відчувала себе просто Елтоном Джоном (сміється).
Чи хочете завести ще тварин і яких?
Я підозрюю, що це колись станеться, тому що Нестору дуже подобаються собаки. Але я поки що не уявляю в нашій квартирі ще й цуценя, тож найближчим часом не плануємо. 

Можете дати якусь пораду нашим читачам, які вагаються, чи заводити вдома кішку?
Домашня тварина – це велика відповідальність. Пам’ятаю, що до появи Нестора, якщо у кота піднімалась температура чи він просто чихнув, з’являлось відчуття, що настав кінець світу! Одразу шукаєш найкращого ветеринара, везеш кошеня до нього і реально хвилюєшся за його самопочуття. Треба серйозно подумати, чи готовий ти до такої відповідальності. І мені здається, що тварина – це чудова перевірка на те, чи готові ви стати батьками. Коли ти починаєш піклуватися про кошеня, тоді ти приблизно можеш уявити, яка буде відповідальність з появою малюка, хоч вона, звичайно, зросте в декілька сотень разів.


Домашня тварина – це завжди відчуття сім’ї, тепла і радості
Наш кіт – повноцінний член родини, цим все сказано
Тварина – це чудова перевірка на те, чи готові ви стати батьками


Комментарии

Чтобы оставить комментарий, необходимо авторизироваться или зарегистрироваться!
© «Зоодруг» 2010-2018. Все права защищены.