Вячеслав Матюхин

Вячеслав Матюхин

В’ячеслав, познайомте нас з єнотом. Чому саме його Ви обрали?

Наша історія знайомства з єнотом відбувалась протягом декількох років. Перший раз я побачив його на весіллі, він був почесним гостем, потім в парку ВДНГ. А нещодавно я працював ведучим на концерті, присвяченому дню всіх закоханих, і одним із партнерів цього заходу був контактний зоопарк. Там було багато гарних звірів, але більше всього мене вразив єнот. Я зробив декілька фото і пішов далі проводити концерт. Потім, коли проходив повз них, він на мене застрибнув і, можна сказати, ми почали разом вести концерт. Мене дуже здивував резонанс фотографії, яку я розмістив у себе в соціальних мережах – всім сподобався цей дует. Декілька разів запрошували нас разом, дуже смішно було чути від замовників такий запит.

 

Цікаво, що він сам Вас обрав. Але це все ж таки дика тварина, як Ви порозумілися?

Як мені пояснили – всі ці тварини виросли вже в спеціальних умовах, оточення людей для них звичне. Цікаво, що єнот – це хижий звір і в неволі він полює вночі, добре, що я про це не знав, коли він заліз до мене на плечі.

 

Чи є у Вас домашні тварини?

Я народився в Маріуполі, і у мене в дитинстві був дворовий собака, щур Аліса та акваріумні рибки. Я хотів би завести собі домашню тварину, але з моїм графіком це просто нереально. Їм треба приділяти багато уваги і часу – це живі істоти.

 

Яку саме тварину Ви хотіли би завести?

Мені дуже сподобався єнот, він водночас схожий і на собаку, і на кішку. Він постійно поряд з тобою, йому цікаво, що в тебе в руках, постійно хоче гратися, дуже активний. Але ті, хто займається єнотами, кажуть, що не всі єноти однакові за характером. Як і у людей – всі різні і у кожного є свої особливості.

 

Як єнот Вам допомагає працювати? Ми раніше не чули, щоб ведучі працювали з тваринами. А Ви когось знаєте? Чи це тільки Ваше ноу-хау?

Це більше проектна співпраця: коли тваринка є на концерті чи весіллі – ми охоче співпрацюємо. Це як в пісні «Смех и радость мы приносим людям».

 

Коли дивишся на Вас з єнотом, відчувається, що Ви полюбляєте вивчати тварин.

Мені близьке кредо «постійно досліджуй». Дуже цікаво спостерігати за тим, як поводяться тварини в дикій природі, поряд з людиною та як вони можуть співіснувати поряд. Хочеться, щоб ми один одному не шкодили, а більше допомагали. Ось, наприклад, єнот Жулік підіймає всім оточуючим настрій, ми за це йому давали смаколики.

 

Є питання, пов’язане з Вашою роботою. Буває, що на весілля чи концерт приводять своїх тварин?

Так, досить часто. Мені залишається тільки дарувати емоції гостям і залучати тварин до програми. А от як створити їм комфортні умови на заході – це більше запитання до організаторів, з якими ми співпрацюємо.

 

За кордоном буває, що для тварин організовують пишні весілля. А в нашій країні Ви з таким не стикалися?

Ні, я такого в Україні не зустрічав, може, тому, що я людина і проводжу весілля і концерти для людей. Я вважаю, що це більше примха і розвага для господарів. Ви думаєте, що собаки реально думають, що від цього їм краще? В них все простіше, в громадянському шлюбі і без РАГСа (сміється), і без ведучого.

 

Ви проводили заходи, пов’язані з тваринами?

Я проводив концерт, присвячений фіналу змагань. Все це нагадало мені конкурс краси для тварин. І скажу, що цей конкурс суворіший, ніж у людей, більше критеріїв. Я вважаю, що це хобі, яке дуже сильно затягує, я від нього себе утримую, бо не можу робити наполовину. Дуже заздрю людям, які можуть ось так фанатіти від свого хобі, мені здається, що це вже частина життя. Моя частина життя – це спілкування з людьми: на сцені, на роботі, в сім’ї, де б не був. І коли навколо є такі маленькі друзі, світ стає куди більш добрішим!

 

Коли навколо є маленькі друзі, світ стає куди більш добрішим

Мені близьке кредо «постійно досліджуй». Дуже цікаво спостерігати за тим, як поводяться тварини в дикій природі, поряд з людиною та як вони можуть співіснувати поряд


Комментарии

Чтобы оставить комментарий, необходимо авторизироваться или зарегистрироваться!
© «Зоодруг» 2010-2019. Все права защищены.